teknede mezuniyet

Acısıyla tatlısıyla yüzlerce güzel anıyı içinde barındıran okul anılarınıza gerçekten yakışır bir mezuniyet balosu organizasyonu ile veda etmek isterseniz teknede mezuniyet organizasyonunu denemenizi öneririz.

teknede düğün

Hayatınızı sevdiğiniz insanla birleştirme kararı aldıktan sonra bugünü daha da özel ve unutulmayacak bir deneyim haline getirmek için birçok düğün organizasyon seçenekleri yer almaktadır.

Haber gezi

Güncel olarak gezi ve tatil haberlerini takip edebileceğiniz güncel turizm sitesi.

Fethiye tatil yerleri

Ülkemizin Turizm cennetlerinden Fethiye ile ilgili güzel bir internet sitesini sizere sunmak istiyorum. Fethiyetatilyerleri.com. Kar amacı gütmeyen site Fethiye'nin terihi yerleri, plajları, gezi yerleri, tarihi yerleri, adaları, koyları hakkında güncel bilgiler sunuyor.

TatilKampanyasi.com

Son iki yıldır çok karşılaştığımız adını her geçen gün daha fazla kişiye duyuran tatilkampanyasi.com bu yıl kış sezonunda oldukça iyi bir atak yaptı. Ülkemizin bir çok kayak merkezine binlerce kayak tutkununu güvenle taşıdı.

Line Tatil

Uluslar arası tur operatörlerinden birisi olan Travelline LineTatil.com adresinden Türkçe olarak yayın yapmaya başladı. Tur operatörünün web sitesinde yurtiçi otelleri uygun fiyata bulabilirsiniz.

Günübirlik Uludağ turu

Gunubirlikuludagturu.com özellikle günübirlik Uludağ turları hakkında çok farklı konsept anlayışı ile turlar sunuyor. Günübirlik Uludağ turu fiyatları ise oldukça ekonomik.

Günübirlik Uludağ turu

Yılın ilk karı yağdı kayak merkezlerinde hareketlilikler başladı. İstanbul’dan hareketli günübirlik kayak turları başladı şimdi sizlere çok sade ve sadece amacına hizmet eden bir sayfadan bahsetmek istiyorum gunubirlikuludagturu.com

Kayak turu

TatilKampanyasi.com'un alt markası olan KayakTurunuz.com kayak turlarında oldukça iddialı. Özellikle Uludağ kayak turu ve Kartepe kayak trları konusunda uzaman kadrosu ve eşsiz fiyat avantajı ile 2011 kayak sezonuna hazır.

Antalya transfer

Antalya Havaalanından istediğiniz yere transfer hizmet veren firma ekonomiyi ve kaliteyi bir arada sunuyor.

Balayı

Balayı tatilinizi nerede ve nasıl geçirsem diye düşünüyorsanız bu site tam size göre.

Fethiye

Egenin gözde turizm merkezlerinden birisi olan Fethiye’de iyi bir tatil geçirmek istiyorsanız bu site sizlere ön fikir verebilecek en güzel sitelerden birisi.

Fethiye tatil köyleri

Ege’nin gözde turizm merkezlerinden Fethiye’de hizmet veren tatil köyleri hakkında bilgiler almak, online rezervasyon yaptırmak diğer kullanıcıların yorumlarını takip etmek için ideal bir site.

Tatildir

İnternette tatil adına bir şeyler ararken karşıma çıkan ve çok hoşuma giden bir projeden bahsetmek istedim. Tatildir.com internette tatil hizmeti veren tüm tatil ve gezi sitelerini bir araya toplayan harika bir proje.

Erken rezervasyon

Çok popüler bir erken rezervasyon sitesi olmadığı muhakkak ama çok yakında popüler bir tatil sitesi olarak karşımıza çıkacağı kesin. Türkiye’nin hemen hemen her bölgesinde, her bütçeye uygun otellerde erken rezervasyon kampanyaları sunuyor.

Tatil saati

İnternetin ücretsiz hizmet veren en iyi tatil sitelerinden birisi olan Tatil saati uzun yıllardır Türkiye’nin tüm tatil bölgelerinde hizmet veren tatil otelleri hakkında bilgiler sunuyor.

Ordu turizm

Ordu ilinin tarihi yerleri, çeşmeleri, ilçeleri, mesire yerleri, plajları hakkında sizi tatmin edecek Ordu hakkında yeterli düzeyde bilgiye sahip kılacak oldukça fazla bilgi bulunmakta.

Gezi

Bilinmeyen gezi yerleri, turlar, keyif dolu aktiviteler ve tatil yerleri hakkında güncel bilgiler içeren Gezi.in,

Tatil FM

Uzu yıllardır bünyesinde barındırdığı yüzlerce konaklama tesisi hakkında güncel bilgiler sunan Tatil FM, aynı zmanada bu tesislere online rezervasyon yapma imkanı da sunmaktadır.

Tatil Rüzgarı

Hava sıcaklıkları arttı. TV’ de ki popüler diziler sezon finali ile veda etti. Okullar kapandı. Tüm bunların kısa ama manidar bir anlamı var :) Tatil.

Hotels Fethiye

Fethiye'nin en büyük tatil sitesi olan Hotelsfethiye.net uzun zamandır kesintisiz ve ücretsiz olarak hizmet veremeye devam etmektedir.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012