Sentido Sultan Beldibi

Sentido Sultan Beldibi; Kemer bölgesinde hizmet vermektedir. Kemer bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Sentido Sultan Beldibi, Beldibi mevkisinde konumlanmıştır.

Sentido Sultan Beldibi sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Balayı, Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Sentido Sultan Beldibi'de Kaydıraklı Havuz , Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Basketbol, Boccia, Canlı Müzik, Çevre gezileri, Dart, Deniz Bisikleti, Kano, Masa Tenisi, Mini Golf, Plaj Voleybolu, Su sporları, Su Topu, Tenis, Tenis kortu ışıklandırması, Tenis Raketi/Topu, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Özel Plaj, Denize Sıfır, Kaydıraklı Havuz, Full Animasyon, Canlı Müzik, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Sentido Sultan Beldibi hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Sentido Sultan Beldibi bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012