Sea Life Hotel

Sea Life Hotel; Antalya bölgesinde hizmet vermektedir. Antalya bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Sea Life Hotel, Konyaaltı mevkisinde konumlanmıştır.

Sea Life Hotel sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Sea Life Hotel'de Kaydıraklı Havuz , Açık Yüzme Havuzu, Dart, Hamam, Havalı Tüfek, Kapalı Yüzme Havuzu, Masa Tenisi, Su sporları, Tenis, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Mavi Bayraklı Plaj, Özel Plaj, Denize Yakın, Kaydıraklı Havuz, Spa, Canlı Müzik, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Sea Life Hotel hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Sea Life Hotel bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012