Rüya Hotel Ölüdeniz

Rüya Hotel Ölüdeniz; Fethiye bölgesinde hizmet vermektedir. Fethiye bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Rüya Hotel Ölüdeniz, Ovacık mevkisinde konumlanmıştır.

Rüya Hotel Ölüdeniz sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Rüya Hotel Ölüdeniz'de Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Bilardo, Binicilik, Dalış, Jeep Safari, Kano, Kültür Turu, Langirt, Okey, Oyun Salonu, Paragliding, Rafting, Satranç, Şemsiye, Şezlong, Tavla, Tekne turu, Türk Gecesi, Yamaç parasütü, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Özel Plaj, Soft Animasyon, Canlı Müzik, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Rüya Hotel Ölüdeniz hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Rüya Hotel Ölüdeniz bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012