Royal Maris Hotel Marmaris

Royal Maris Hotel Marmaris; Marmaris bölgesinde hizmet vermektedir. Marmaris bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Royal Maris Hotel Marmaris, Merkez mevkisinde konumlanmıştır.

Royal Maris Hotel Marmaris sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Butik Otel, olarak hizmet vermekte olup, Oda & Kahvaltı konseptindedir.

Royal Maris Hotel Marmaris'de Açık Yüzme Havuzu, Hamam, Kapalı Yüzme Havuzu, Oyun Merkezi, Şemsiye, Şezlong, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Özel Plaj, Denize Sıfır, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Royal Maris Hotel Marmaris hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Royal Maris Hotel Marmaris bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012