Royal Asarlık Beach Hotel & Spa

Royal Asarlık Beach Hotel & Spa; Bodrum bölgesinde hizmet vermektedir. Bodrum bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Royal Asarlık Beach Hotel & Spa, Gümbet mevkisinde konumlanmıştır.

Royal Asarlık Beach Hotel & Spa sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, Spa Oteli, olarak hizmet vermekte olup, Ultra Herşey Dahil konseptindedir.

Royal Asarlık Beach Hotel & Spa'de Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Banana, Bilardo, Bisiklet, Boccia, Canlı Müzik, Dart, Disko, Gece Showları, Havuz Oyunları, Jet Ski, Kano, Kapalı Yüzme Havuzu, Masa Tenisi, Parasailing, Satranç, Şemsiye, Şezlong, Sörf, Su Kayagi, Su sporları, Su Topu, Yelkenli, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Özel Plaj, Denize Sıfır, Spa, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Royal Asarlık Beach Hotel & Spa hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Royal Asarlık Beach Hotel & Spa bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012