Poseidon Hotel

Poseidon Hotel; Marmaris bölgesinde hizmet vermektedir. Marmaris bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Poseidon Hotel, Siteler mevkisinde konumlanmıştır.

Poseidon Hotel sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Yarım Pansiyon konseptindedir.

Poseidon Hotel'de Açık Yüzme Havuzu, Banana, Çevre gezileri, Dalış, Hamam, Jet Ski, Kano, Kapalı Yüzme Havuzu, Şemsiye, Şezlong, Tekne turu, Su sporları, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Mavi Bayraklı Plaj, Özel Plaj, Denize Sıfır, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Poseidon Hotel hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Poseidon Hotel bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012