Pırıl Hotel Thermal & Beauty Spa

Pırıl Hotel Thermal & Beauty Spa ; Çeşme bölgesinde hizmet vermektedir. Çeşme bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Pırıl Hotel Thermal & Beauty Spa , Merkez mevkisinde konumlanmıştır.

Pırıl Hotel Thermal & Beauty Spa sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Termal, Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Pırıl Hotel Thermal & Beauty Spa 'de Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Bilardo, Dart, Disko, Gece Showları, Kapalı Yüzme Havuzu, Langirt, Masa Tenisi, Şemsiye, Şezlong, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Özel Plaj, Denize Yakın, Spa, Termal Su, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Pırıl Hotel Thermal & Beauty Spa hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Pırıl Hotel Thermal & Beauty Spa bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012