Perdikia Hill Hotel

Perdikia Hill Hotel; Fethiye bölgesinde hizmet vermektedir. Fethiye bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Perdikia Hill Hotel, Ovacık mevkisinde konumlanmıştır.

Perdikia Hill Hotel sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Perdikia Hill Hotel'de Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Bilardo, Binicilik, Dalış, Dart, Masa Tenisi, Parasailing, Paraşüt, Plaj Voleybolu, Rafting, Şemsiye, Şezlong, Su Kayagi, Su sporları, Tenis, Tenis Raketi/Topu, Yat Turu, Kaydırak, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Özel Plaj, Spa, Kaydıraklı Havuz, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Perdikia Hill Hotel hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Perdikia Hill Hotel bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012