Perdikia Beach Hotel

Perdikia Beach Hotel; Fethiye bölgesinde hizmet vermektedir. Fethiye bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Perdikia Beach Hotel, Ölüdeniz mevkisinde konumlanmıştır.

Perdikia Beach Hotel sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Tam Pansiyon konseptindedir.

Perdikia Beach Hotel'de Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Bilardo, Bisiklet, Dalgıç Okulu, Dart, Gece Showları, Masa Tenisi, Paragliding, Şemsiye, Şezlong, Su Topu, Tenis, WaterPolo, Yamaç parasütü, Langirt, Play Station, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Halk Plajı, Denize Yakın, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Perdikia Beach Hotel hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Perdikia Beach Hotel bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012