Yasmin Resort Bodrum

Yasmin Resort Bodrum; Bodrum bölgesinde hizmet vermektedir. Bodrum bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Yasmin Resort Bodrum, Kadıkalesi mevkisinde konumlanmıştır.

Yasmin Resort Bodrum sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Balayı, Tatil oteli, Spa Oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Yasmin Resort Bodrum'de Kaydıraklı Havuz , Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Banana, Basketbol, Bilardo, Boccia, Canlı Müzik, Dalgıç Okulu, Dart, Deniz Bisikleti, Gece Showları, Jet Ski, Kano, Kapalı Yüzme Havuzu, Kart Oyunları, Katamaran, Mini Futbol, Oyun Salonu, Parasailing, Plaj Voleybolu, Ringo, Rüzgar Sörfü, Streching, Su Kayagi, Su sporları, Su Topu, Tavla, Tenis, Tenis kortu ışıklandırması, Tenis Raketi/Topu, Yelkenli, Türk Gecesi, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Özel Plaj, Denize Sıfır, Aqua Park, Spa, Canlı Müzik, İskele, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Yasmin Resort Bodrum hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Yasmin Resort Bodrum bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012