Nicholas Park Hotel

Nicholas Park Hotel; Fethiye bölgesinde hizmet vermektedir. Fethiye bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Nicholas Park Hotel, Ölüdeniz mevkisinde konumlanmıştır.

Nicholas Park Hotel sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Balayı, Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Nicholas Park Hotel'de Kaydıraklı Havuz , Bilardo, Çevre gezileri, Dalış, Dart, Hamam, Su sporları, Tekne turu, Trekking, Yamaç parasütü, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Denize Yakın, Kaydıraklı Havuz, Full Animasyon, Spa, Özel Plaj, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Nicholas Park Hotel hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Nicholas Park Hotel bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012