Nazar Beach City & Resort Hotel

Nazar Beach City & Resort Hotel; Lara bölgesinde hizmet vermektedir. Lara bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Nazar Beach City & Resort Hotel, Merkez mevkisinde konumlanmıştır.

Nazar Beach City & Resort Hotel sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Nazar Beach City & Resort Hotel'de Kaydıraklı Havuz , Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Basketbol, Dart, Disko, Havuz Oyunları, Kano, Kaydırak, Masa Tenisi, Şemsiye, Şezlong, Su Kayagi, Voleybol, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Özel Plaj, Denize Sıfır, Kaydıraklı Havuz, Aqua Park, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Nazar Beach City & Resort Hotel hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Nazar Beach City & Resort Hotel bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012