Monta Verde Hotel & Villas

Monta Verde Hotel & Villas; Fethiye bölgesinde hizmet vermektedir. Fethiye bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Monta Verde Hotel & Villas, Ovacık mevkisinde konumlanmıştır.

Monta Verde Hotel & Villas sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Yarım Pansiyon konseptindedir.

Monta Verde Hotel & Villas'de Animasyon, Bilardo, Bisiklet, Dans, Dart, Gece Showları, Langirt, Latin Gecesi, Masa Tenisi, Satranç, Şemsiye, Şezlong, Su sporları, Türk Gecesi, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Halk Plajı, Soft Animasyon, Spa, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Monta Verde Hotel & Villas hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Monta Verde Hotel & Villas bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012