Kervansaray Marmaris Hotel

Kervansaray Marmaris Hotel; Marmaris bölgesinde hizmet vermektedir. Marmaris bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Kervansaray Marmaris Hotel, Armutalan mevkisinde konumlanmıştır.

Kervansaray Marmaris Hotel sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Kervansaray Marmaris Hotel'de Kaydıraklı Havuz , Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Basketbol, Bisiklet, Canlı Müzik, Gece Showları, Hamam, Kano, Kapalı Yüzme Havuzu, Kaydırak, Masa Tenisi, Mini Golf, Oyun Salonu, Satranç, Şemsiye, Şezlong, Su sporları, Tenis, Tenis kortu ışıklandırması, Tenis Raketi/Topu, Voleybol, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Halk Plajı, Denize Yakın, Kaydıraklı Havuz, Canlı Müzik, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Kervansaray Marmaris Hotel hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Kervansaray Marmaris Hotel bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012