Hotel Turan Prince Residence

Hotel Turan Prince Residence; Side bölgesinde hizmet vermektedir. Side bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Hotel Turan Prince Residence, Kızılağaç mevkisinde konumlanmıştır.

Hotel Turan Prince Residence sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Hotel Turan Prince Residence'de Kaydıraklı Havuz , Açık Yüzme Havuzu, Bilardo, Bowling, Dart, Futbol, Hamam, Kano, Masa Tenisi, Su sporları, Şezlong, Tenis, Voleybol, Basketbol, Şemsiye, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Mavi Bayraklı Plaj, Özel Plaj, Denize Sıfır, Kaydıraklı Havuz, Aqua Park, Full Animasyon, Spa, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Hotel Turan Prince Residence hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Hotel Turan Prince Residence bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012