Montebello Hotel

Montebello Hotel; Fethiye bölgesinde hizmet vermektedir. Fethiye bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Montebello Hotel, Ölüdeniz mevkisinde konumlanmıştır.

Montebello Hotel sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Yarım Pansiyon konseptindedir.

Montebello Hotel'de Kaydıraklı Havuz , Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Bilardo, Dalış, Gece Showları, Masa Tenisi, Yamaç parasütü, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Halk Plajı, Denize Yakın, Kaydıraklı Havuz, Canlı Müzik, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Montebello Hotel hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Montebello Hotel bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012