Hotel Montebello Beach

Hotel Montebello Beach; Fethiye bölgesinde hizmet vermektedir. Fethiye bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Hotel Montebello Beach, Ölüdeniz mevkisinde konumlanmıştır.

Hotel Montebello Beach sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Yarım Pansiyon konseptindedir.

Hotel Montebello Beach'de Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Bilardo, Dalış, Gece Showları, Masa Tenisi, Şemsiye, Şezlong, Yamaç parasütü, Su sporları, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Halk Plajı, Denize Yakın, Canlı Müzik, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Hotel Montebello Beach hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Hotel Montebello Beach bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012