Mar - Bas Hotel Marmaris

Mar - Bas Hotel Marmaris; Marmaris bölgesinde hizmet vermektedir. Marmaris bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Mar - Bas Hotel Marmaris, Içmeler mevkisinde konumlanmıştır.

Mar - Bas Hotel Marmaris sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Mar - Bas Hotel Marmaris'de Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Banana, Bilardo, Deniz Bisikleti, Deniz Paraşütü, Jet Ski, Kano, Masa Tenisi, Plaj Voleybolu, Sörf, Su Kayagi, Su sporları, Şemsiye, Şezlong, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Animasyon, Özel Plaj, Denize Sıfır, İskele, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Mar - Bas Hotel Marmaris hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Mar - Bas Hotel Marmaris bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012