Herakles Thermal Center

Herakles Thermal Center ; Denizli bölgesinde hizmet vermektedir. Denizli bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Herakles Thermal Center , Karahayıt mevkisinde konumlanmıştır.

Herakles Thermal Center sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Termal, Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Yarım Pansiyon konseptindedir.

Herakles Thermal Center 'de Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Canlı Müzik, Gece Showları, Hamam, Kapalı Yüzme Havuzu, Şemsiye, Şezlong, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Spa, Canlı Müzik, Termal Tedavi, Termal Su, Fizik Tedavi, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Herakles Thermal Center hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Herakles Thermal Center bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012