Green Platan Club Hotel & Spa

Green Platan Club Hotel & Spa; Marmaris bölgesinde hizmet vermektedir. Marmaris bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Green Platan Club Hotel & Spa, Içmeler mevkisinde konumlanmıştır.

Green Platan Club Hotel & Spa sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, Balayı, Spa Oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Green Platan Club Hotel & Spa'de Kaydıraklı Havuz , Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Bilardo, Masa Tenisi, Su sporları, Tavla, Tenis, Voleybol, Banana, Basketbol, Boccia, Çevre gezileri, Dart, Disko, Jet Ski, Mini Futbol, Su Topu, Plaj Voleybolu, Ringo, Sörf, Su Kayagi, Video Oyunlari, Deniz Paraşütü, Gündüz Spor Aktiviteleri, Sürat Teknesi, Yarışmalar, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Özel Plaj, Kaydıraklı Havuz, Soft Animasyon, Denize Sıfır, Spa, İskele, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Green Platan Club Hotel & Spa hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Green Platan Club Hotel & Spa bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012