Grand Newport Bodrum

Grand Newport Bodrum; Bodrum bölgesinde hizmet vermektedir. Bodrum bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Grand Newport Bodrum, Asarlık mevkisinde konumlanmıştır.

Grand Newport Bodrum sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Grand Newport Bodrum'de Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Bilardo, Bisiklet, Masa Tenisi, Şemsiye, Şezlong, Su sporları, Concierge Hizmetleri, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Özel Plaj, Denize Yakın, İskele, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Grand Newport Bodrum hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Grand Newport Bodrum bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012