Ceres Hotel‏

Ceres Hotel‏; Belek bölgesinde hizmet vermektedir. Belek bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Ceres Hotel‏, Acısu mevkisinde konumlanmıştır.

Ceres Hotel‏ sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Yarım Pansiyon konseptindedir.

Ceres Hotel‏'de Kaydıraklı Havuz , Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Banana, Dama, Dart, Jet Ski, Langirt, Masa Tenisi, Oyun Salonu, Plaj Voleybolu, Satranç, Şemsiye, Şezlong, Sörf, Su Kayagi, Su sporları, Tavla, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Özel Plaj, Denize Yakın, Kaydıraklı Havuz, Soft Animasyon, Spa, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Ceres Hotel‏ hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Ceres Hotel‏ bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012