Caliente Bodrum Resort Hotel

Caliente Bodrum Resort Hotel; Bodrum bölgesinde hizmet vermektedir. Bodrum bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Caliente Bodrum Resort Hotel, Torba mevkisinde konumlanmıştır.

Caliente Bodrum Resort Hotel sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Balayı, Tatil Köyü, Spa Oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Caliente Bodrum Resort Hotel'de Kaydıraklı Havuz , Animasyon, Bilardo, Dart, Gece Showları, Havuz Oyunları, Su sporları, Türk Gecesi, Akşam Animasyonu, Aqua Park, Eğlenceler, Showlar, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Denize Yakın, Aqua Park, Spa, Teleferik, Animasyon, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Caliente Bodrum Resort Hotel hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Caliente Bodrum Resort Hotel bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012