Atlanta Hotel

Atlanta Hotel; Alanya bölgesinde hizmet vermektedir. Alanya bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Atlanta Hotel, Kargıcak mevkisinde konumlanmıştır.

Atlanta Hotel sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Atlanta Hotel'de Kaydıraklı Havuz , Açık Yüzme Havuzu, Dart, Jogging, Masa Tenisi, Scrable, Şemsiye, Squash, Su sporları, Tenis, Tenis kortu ışıklandırması, Tenis Raketi/Topu, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Özel Plaj, Denize Sıfır, Kaydıraklı Havuz, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Atlanta Hotel hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Atlanta Hotel bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012