Aquapark Hotel

Aquapark Hotel; Kaş bölgesinde hizmet vermektedir. Kaş bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Aquapark Hotel, Çukurbağ Yarımadası mevkisinde konumlanmıştır.

Aquapark Hotel sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Yarım Pansiyon konseptindedir.

Aquapark Hotel'de Kaydıraklı Havuz , Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Basketbol, Bilardo, Dalış, Havuz Oyunları, Kart Oyunları, Langirt, Masa Tenisi, Mini Futbol, Mini Golf, Okey, Şemsiye, Şezlong, Su Kayagi, Su sporları, Tavla, Yamaç parasütü, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Özel Plaj, Denize Sıfır, Kaydıraklı Havuz, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Aquapark Hotel hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Aquapark Hotel bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012