Alara Hotel

Alara Hotel; Marmaris bölgesinde hizmet vermektedir. Marmaris bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Alara Hotel, Içmeler mevkisinde konumlanmıştır.

Alara Hotel sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil oteli, olarak hizmet vermekte olup, Yarım Pansiyon konseptindedir.

Alara Hotel'de Açık Yüzme Havuzu, Animasyon, Jeep Safari, Jet Ski, Kano, Parasailing, Rafting, Ringo, Şemsiye, Şezlong, Sörf, Su Kayagi, Su sporları, Tekne turu, Trekking, Türk Gecesi, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Halk Plajı, Denize Yakın, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Alara Hotel hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Alara Hotel bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012