Akay Garden Resort Hotel

Akay Garden Resort Hotel; Çeşme bölgesinde hizmet vermektedir. Çeşme bölgesinin seçkin tatil otellerinden olan Akay Garden Resort Hotel, Ildırı mevkisinde konumlanmıştır.

Akay Garden Resort Hotel sizlere kaliteli hizmet sunmayı hedef edinmiş ve keyifli bir tatil geçirebilmeniz için her ayrıntıyı düşünmüştür.

Tesis; Tatil Köyü, olarak hizmet vermekte olup, Herşey Dahil konseptindedir.

Akay Garden Resort Hotel'de Kaydıraklı Havuz , Açık Yüzme Havuzu, Air Hokey , Animasyon, Bilardo, Kaydırak, Langirt, Masa Tenisi, Oyun Salonu, Şemsiye, Şezlong, Tekne turu, Plaj Voleybolu, Dart, gibi birçok aktivite mevcut bulunmakta olup, Özel Plaj, Kaydıraklı Havuz, Deniz Kenarında, İskele, gibi hizmetler de ilk bakışta göze çarpan özellikler arasında yer almaktadır.

Akay Garden Resort Hotel hakkında daha fazla fikir edinebilmeniz için aşağıda otele ait birkaç resim listelenmektedir.

Otel hakkında detaylı bilgi almak, daha fazla resim incelemek ve fiyat detaylarını incelemek için Akay Garden Resort Hotel bağlantısına tıklayabilir yada +90 216 355 0 999 numaralı telefonumuzdan bizimle irtibata geçebilirsiniz..

Tatil seçiminizde fethiye bölgesini düşünüyorsanız fethiye otelleri ve fethiye gezi yerleri hakkında en detaylı bilgileri bulabileceğiniz Fethiye bağlantısını incelemenizi öneriyoruz.

">

© TatilHotelleri.com  2011 -2012